Ambitions has no borders

The IFRS Certificate Program

Програма сертифікатів МСФЗ

Мова навчання та сертифікації: англійська

Форма проведення: відеозаняття

Доступ до занять: 1 рік

Вартість: для членів ВПГО "САУ" - 302$

Консультація з сертифікації МСФЗ

Мова навчання та сертифікації: українська/російська

Форма проведення: відеозаняття + постійна підтримка

Доступ до занять: 1 рік (25 академ. годин)

Вартість: 2500 грн.

Більше 125 країн вимагають від публічних компаній застосовувати МСФЗ

Готуючись до відновлення економіки нашої країни, нашим аудиторам і бухгалтерам прийдеться працювати з іноземними інвесторами. Тому отримати чітке розуміння МСФЗ важливо, оскільки:

● Ви можете легко працювати в організації або з клієнтом, який відповідає вимогам МСФЗ, оскільки багато транснаціональних корпорацій мають штаб-квартири в США.● Можливо, вам доведеться структурувати угоди та операції з контрагентами за МСФЗ, такими як постачальники та клієнти.● Можливо, вам знадобиться оцінити пропозиції та бути стурбованими розбіжностями, які можуть вплинути на вашу фінансову звітність або аудиторські обов’язки, оскільки FASB та IASB продовжують свої плани встановлення стандартів.

Можливість продемонструвати своє розуміння стандартів – це шанс проявити себе. Програма сертифікатів МСФЗ дає вам навички міжнародного фінансового обліку та звітності, необхідні для ефективної конкуренції в сучасному глобальному бізнес-середовищі.
Після завершення програми ви отримаєте кредити CPE та цифровий значок, щоб продемонструвати свої нові знання у своїх соціальних мережах.
Згідно з договором між AICPA та ВПГО "Спілка аудиторів України", що було укладено 27 вересня 2019 року, для членів ВПГО діє спеціальна пропозиція у сумі 302$, що є 1/3 від загальної вартості участі.

AICPA/CIMA курс «Сертифікаційна програма з МСФЗ» має низку суттєвих переваг:

1. Курс розроблений і має постійний контроль з боку Комітету з МСФЗ – це перш за все перевага в якості, відповідності і актуальності наданого контенту.2. Оновлення курсу здійснюються в максимально короткий термін (невдовзі після оновлення стандарту), а не раз у 6-12 місяців, як в інших пропозиціях курсів.3. Комплексний підхід до навчання і сертифікації, тобто курс включає і матеріали для підготовки, і сам онлайн-іспит на отримання сертифікату.4. Результатом навчання і екзаменування є міжнародно визнаний Сертифікат з МСФЗ від Асоціації AICPA-CIMA, повного члена МФБ .5. Сертифікат визнано на знання МСФЗ - Національна асоціація рад бухгалтерів у штатах (NASBA) — це асоціація, яка обслуговує рад бухгалтерів e 56 штатах. Це ради, які регулюють професію бухгалтера в Сполучених Штатах Америки6. Чітка структура курсу: кожен окремий модуль (з загальних 25) «відповідає» за окремий стандарт і по закінченню модуля надається окремий сертифікат. Таким чином, студент отримує 25 сертифікатів за кожним окремим стандартом і підсумковий загальний. Це є перевагою, наприклад, при участі у тендерах, в яких прописана необхідність знань за окремими стандартами МСФЗ.7. Доступ до курсу – 12 місяців, а не 1-4 місяців як в інших навчальних планах.8. Вартість курсу (302 дол. США для України, проти стандартної 1250 дол. США) є адекватною і релевантною, тому що вже включає і навчання , і вартість іспиту, максимальну надану знижку для українських клієнтів.9. Надається сучасний електронний бейдж, який можна використовувати у резюме, листуванні, тендерах тощо.

Що таке цифровий значок?

Illustration

Цифровий бейдж — це підтверджене візуальне представлення ваших значних досягнень із конкретним описом знань і навичок, яких ви досягли.
Надається у графічному форматі і реєструється на платформі Credly/ Acclaim.

Тисячі організацій використовують Credly, щоб зробити видимими досягнення своїх студентів, співробітників і членів, у тому числі Єльський університет, Гарвард, Міністерство освіти Нью-Йорка, Adobe, SUNY, Університет Центральної Флориди, Training Magazine і Smithsonian. Acclaim — це одна з платформ бейджінгу Credly.
Цифровий бейдж зміцнює довіру та візуально демонструє вашу відданість якості. Згідно з нещодавнім дослідженням LinkedIn, профілі з сертифікатами та значками отримують у шість разів більше переглядів.
Після закінчення курсу навчання вам буде видано цифровий бейдж через 15 робочих днів або менше. У сповіщенні ел. поштою від moc.mialccaruoy%40nimda натисніть кнопку «Прийняти свій значок» або URL-адресу. Під час створення безкоштовного облікового запису youracclaim.com у вас є можливість використовувати свою адресу електронної пошти, дані Facebook або LinkedIn.
Ви не зобов’язані вимагати або демонструвати цифровий значок. Однак посилання на ваш унікальний цифровий бейдж дозволить потенційним клієнтам, професійним контактам і роботодавцям легко перевірити ваші досягнення. У вас є можливість зробити свій бейдж приватним, щойно ви його приймете, щоб інші його не бачили.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом реєстрації та оплати за пільговою ціною.

2

Отримання навчання

Сплати за участь на сайті та очікуй доступ до всіх матеріалів на електронну адресу. Прохання проходити реєстрацію з того пристрою, з якого плануєте навчатися.

Зареєструватися на програму сертифікатів МСФЗ

Реєстрація на:*

Чи є Ви членом/учасником ВПГО "САУ"?*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.

Консультація з програми сертифікатів МСФЗ

Бажаєте стати успішними випускниками Сертифікації з МСФЗ та отримати консультацію? ТОВ "ВНЗПО "СТАТУС" допоможе з даним питанням.
Консультації проводяться в відео форматі, а також в постійній підтримці в онлайн режимі.

● Доступ до відеозанять консультацій буде надаватися через пошту Gmail, вказану при реєстрації. Якщо даної пошти у вас немає - прохання створити. ● Також вас буде під'єднано до групи у Viber, де ви зможете ставити задавати будь-які питання, що вас цікавлять.

Етапи проходження консультації

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у консультації та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та отримання консультації

Сплати за участь у консультації та очікуй посилання з доступ до всіх відеозанять консультації проходження навчання з програми МСФЗ. Також очікуй підключення до групи у Viber, де ти матимеш змогу ставити всі питання, що виникнуть впродовж навчання.

Зареєструватися на консультацію з програми сертифікатів МСФЗ

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.