Illustration

Business English для аудиторів

СТАРТ - 31 ЖОВТНЯ

групові онлайн заняття з лектором з використанням платформи Zoom

Тривалість заняття: 1 годинавт, чт | 17:30 - 18:30

Опануйте англійську мову для використання її у бухгалтерській та аудиторській діяльності. Після нашого курсу навчання ви зможете вільно використовувати англійську мову у роботі — під час аналізу документації, підготовки звітів, спілкуванні з іноземними клієнтами, читанні міжнародних стандартів та інших нормативних документів в оригіналі.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Наша мета — створити для вас найкомфортніші умови для вивчення англійської мови та навчити вас вільно використовувати її в аудиторській діяльності.

Heading photo

Професійна лексика

Ми розглядатимемо професійну лексику, що потрібна буде вам у роботі під час проведення бухгалтерської та аудиторської діяльності. Навчання буде проходити з професійним викладачем бізнес-англійської, к.е.н, досвід якого становить більше 20 років.

Heading photo

Живе спілкування з колегами та вирішення домашніх завдань

Навчання буде проходити у групах, тому у вас буде можливість застосувати свої знання на практиці під час спілкування з колегами. Для закріплення пройденого матеріалу ви будете вирішувати домашні завдання, що будуть перевірені лектором.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

1 заняття

1 година

200 грн.

10 занять

10 годин

1800 грн.

20 занять

20 годин

3500 грн.

ЕТАПИ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАННЯ

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у навчанні та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплатіть рахунок та очікуйте листа з посилання для участі у навчанні. 

3

Доступ до відеозанять

Доступ до відеозаписів кожного занятяя надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail. Якщо у вас немає даної пошти - прохання створити.

3

Постійна підтримка протягом навчання

Наші фахівці будуть консультувати вас протягом всього навчання. Тому у випадку будь-який питань ви завжди можете звертатися до свого менеджемера.

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС

Реєстрація на:*

Тарифний план:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.